frakt 39 kr fraktfritt 699 kr 1-3 dagars leverans
Laddar

Cocoa Butter Hand & Body Soap - 100 g

Klassisk fast tvål med en mjuk och varm doft av kakaosmör
Artnr: KS-11164
69 kr
Leverans:  1-3 arbetsdagar
  • Beställ innan 12:00 – skickas samma dag*
  • Frakt 39 kr – Fraktfritt 699 kr
En klassisk fast tvål med en mjuk och varm doft av kakaosmör. Klar’s Cocoa Butter Soap rengör huden skonsamt samtidigt som den lämnar en len och behaglig känsla. Den milda formulan utvecklar ett krämigt och rikt lödder som effektivt avlägsnar smuts och orenheter utan att torka ut huden.

Tvålen är tillverkad enligt traditionella metoder och är fri från palmolja. Den mjuka och något sötaktiga doften av kakaosmör ger en varm och vårdande känsla samtidigt som huden lämnas ren, mjuk och lätt parfymerad.

  • Klassisk fast tvål med mjuk doft av kakaosmör.
  • Palmoljefri formula.
  • Rengör huden skonsamt och ger ett krämigt lödder.

Fukta tvålen och arbeta upp ett lödder i händerna eller direkt på huden. Skölj noggrant med vatten efter användning.

Vikt
100 g
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
För att lämna ett omdöme bör du tidigare köpt denna produkt samt logga in på din kundprofil.

Den här produkten har inga recensioner.

EAN:4260262354631

Se fler varor

Andra köpte även

Logga in

Vårt lägsta pris 1-30 dagar innan prissänkning:

OBS. Priset är det lägsta pris som tillämpats för produkten 1-30 dagar innan den aktuella prissänkningen genomfördes. Undantaget är om gradvisa sänkningar gjorts, då visas det lägsta priset 1-30 dagar innan den första prissänkningen.