frakt 39 kr fraktfritt 699 kr 1-3 dagars leverans
Laddar

Deodorant citrus & herbal-musk

Medelbetyg 4 av 5 Antal betyg 3
Mild deodorant utan aluminium och alkohol, med doft av citrus och herbal-musk, skonsam för känslig hy.
Artnr: BOCDEO
299 kr
Leverans:  1-3 arbetsdagar
  • Beställ innan 12:00 – skickas samma dag*
  • Frakt 39 kr – Fraktfritt 699 kr

Baxter of California Deodorant är en mild men mycket effektiv deodorant. Det här är en deodorant utan aluminium och alkohol. Passar särskild bra för dig som har känslig hy. Doftar underbart med en blandning av citrus och herbal-musk.

Deon är ett deostick med en färglös gel som inte missfärgar eller lämnar fläckar på kläderna. Du kan ta på dig deon och direkt ta på dig en tröja.

Volym
75 ml

Typ: Alkoholfri , Aluminiumfri
Omdömen
Medelbetyg 4 av 5 Antal betyg 3
För att lämna ett omdöme bör du tidigare köpt denna produkt samt logga in på din kundprofil.
Omdöme 5 av 5
Marie
|
2017-08-22
En deo som är bra både vad gäller funktion och mot huden!
Ett stort plus att den varken innehåller alkohol eller aluminium. Känns skön och har en mild fräsch doft som funkar på både man och kvinna!
Omdöme 5 av 5
Christian
|
2017-08-04
Jag gillar denna deo starkt, härlig, tvålig doft!
Omdöme 3 av 5
LPB
|
2016-03-29
Tyvärr så gillade jag inte doften på denna. för "parfymig" intensiv.
EAN:850039793707

Se fler varor

Andra köpte även

Logga in

Vårt lägsta pris 1-30 dagar innan prissänkning:

OBS. Priset är det lägsta pris som tillämpats för produkten 1-30 dagar innan den aktuella prissänkningen genomfördes. Undantaget är om gradvisa sänkningar gjorts, då visas det lägsta priset 1-30 dagar innan den första prissänkningen.