frakt 39 kr fraktfritt 699 kr 1-3 dagars leverans
Laddar

Eau de Portugal - without oil - 250 ml

Klassiskt brittiskt hårvatten utan olja med frisk citrusdoft och naturlig apelsinolja som svalkar hårbotten och ger lyster åt normalt till fett hår.
Artnr: TAY-08221
199 kr
Leverans:  Tillfälligt slut
  • Beställ innan 12:00 – skickas samma dag*
  • Frakt 39 kr – Fraktfritt 699 kr

Taylor of Old Bond Street Eau de Portugal är ett klassiskt brittiskt hårvatten med en frisk citrusdoft och naturlig apelsinolja. Den här varianten är utan olja och passar dig med normalt till fett hår.

Hårvattnet svalkar och friskar upp hårbotten samtidigt som det ger håret lyster och en ren, uppiggande citrusarom. Den lätta formulan utan tillsatt olja lämnar inget fett efter sig, vilket gör den idealisk för dagligt bruk på normalt till fett hår.

  • Frisk citrusdoft: Sprudlande av citrus och naturlig apelsinolja för en uppfriskande känsla.
  • Utan olja: Lätt formula som inte tynger eller gör håret fett — anpassad för normalt till fett hår.
  • Vårdar hårbotten: Svalkar och friskar upp hårbotten.
  • Ger lyster: Tillför håret glans och en välvårdad finish.

Eau de Portugal är en del av Taylor of Old Bond Streets traditionsrika sortiment, framtaget med omsorg sedan 1800-talet med fokus på kvalitet och naturliga ingredienser.

Volym
250 ml

Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
För att lämna ett omdöme bör du tidigare köpt denna produkt samt logga in på din kundprofil.

Den här produkten har inga recensioner.

EAN:696770082218

Se fler varor

Andra köpte även

Logga in

Vårt lägsta pris 1-30 dagar innan prissänkning:

OBS. Priset är det lägsta pris som tillämpats för produkten 1-30 dagar innan den aktuella prissänkningen genomfördes. Undantaget är om gradvisa sänkningar gjorts, då visas det lägsta priset 1-30 dagar innan den första prissänkningen.