frakt 39 kr fraktfritt 699 kr 1-3 dagars leverans
Laddar

Moisturizing Anti-Ageing Cream

Artnr: CRG01SOS10140
369 kr
Leverans:  1-3 arbetsdagar
  • Beställ innan 12:00 – skickas samma dag*
  • Frakt 39 kr – Fraktfritt 699 kr
Anti-ageing dagkräm med Centella Asiatica, för att strama upp och fylla ut hudens mikrosprickor. Lämplig för hy som visar tecken på åldrande.

  • Återfuktar/ Stimulerar/ Reparerar.
  • Bevarar hudens stödvävnad.
  • Krämig konsistens, icke-fet finish.

Centella asiatica liposomer: för att reparera barriärfunktionen och bevara hudens stödvävnad.
Sheasmör och sötmandelolja med återfuktande och lipidpåfyllande egenskaper för att återställa elasticitet och lyster.
Panthenol: lindrar obehag.

Tillverkad i Frankrike. Dermatologiskt testad.

Steg 2 i din rutin. Applicera dagligen på morgonen på det rengjorda ansiktet, halsen och dekolletage. Massera in med fasta, uppåtgående rörelser tills produkten absorberas. Vänta några minuter innan du går vidare med eventuell andra täckande produkter.

Volym
50 ml
Omdömen
Medelbetyg 0 av 5 Antal betyg 0
För att lämna ett omdöme bör du tidigare köpt denna produkt samt logga in på din kundprofil.

Den här produkten har inga recensioner.

EAN:3760019120515

Se fler varor

Andra köpte även

Logga in

Vårt lägsta pris 1-30 dagar innan prissänkning:

OBS. Priset är det lägsta pris som tillämpats för produkten 1-30 dagar innan den aktuella prissänkningen genomfördes. Undantaget är om gradvisa sänkningar gjorts, då visas det lägsta priset 1-30 dagar innan den första prissänkningen.